Trendy bydlení

Hlavní strana » Interier » Článek

Maximální praktičnost a mobilita

01. 06. 2006
LCD televizor LX2 s integrovaným DVD přehrávačem, který na trh uvedla společnost LG Electronics, je dalším krokem v oblasti sbližování digitálních technologií. Toto šikovné řešení kompletace dvou zařízení do jednoho umožňuje zejména snížení prostorových nároků.

Neustálý vývoj systémů domácího kina je pro uživatelské pohodlí velkým přínosem. Přinesl však také řadu problémů v oblasti propojení a koordinování několika AV produktů mezi sebou. Kompaktní řešení nabízí LCD televize 26LZ5RV se zabudovaným DVD přehrávačem společnosti LG Electronics.

Snadné ovládání a malé rozměry

LCD televizory s připojenými DVD přehrávači, které patří mezi nejčastější řešení domácího kina, zabírají kvůli externímu přehrávači zbytečně mnoho místa. V případě LCD televize 26LZ5RV je plnohodnotný DVD přehrávač šikovně, s ohledem na design, integrován do stojanu samotného televizoru.
Na modelu 26LZ5RV tak spotřebitelé ocení zejména jeho praktičnost. Pro snadné ovládání a minimální rozměry se hodí jako druhý televizor do ložnice či do kuchyně. Případně také jako hlavní televizor do menších bytů. Kompaktní velikostí a poměrně nízkou váhou může sloužit i jako mobilní domácí DVD přehrávač.
Od LCD televizorů s integrovaným DVD přehrávačem si společnost LG Electronics slibuje v Evropě dobré výsledky. Jsou dobrým řešením ve všech domácnostech, kde jsou minimální rozměry klíčové.






publikováno: 01. 06. 2006, v rubrice Interier
Štítky:

Nejčtenější články v rubrice Interier:

Další články v rubrice Interier: